40% знижка на білборди в Києві

2024-03-08

Це надзвичайно важливо!

Пропонуємо розміщення на бордах в Києві та надаємо 40% знижку. При купівлі 3 щитів формату 3х6м. отримайте знижку на 3 щит -  до 40%. Зовнішня реклама у Києві – маркетингове просування на спеціальних конструкціях, які встановлені у дозволених місцях. Покриття -  всі райони міста, це насамперед прохідні зони, які мають високий OTS показник, що важливо при необхідності швидкого масового охоплення аудиторії.

Ви можете самостійно підібрати конструкції на сайті  або надіслати запит на адресну програму зручним способом (електронна пошта, месенджер, телефон). Скористайтеся можливістю отримати рекламний інструмент за досить привабливою ціною. Отримайте потрібний трафік клієнтів, ця реклама дійсно працює та дає результат.

Реклама на бордах, сітілайтах, призмах, скролах – під ключ! Розробка дизайну рекламного зображення, друк постеру та поклейка. Борди на перехрестях, біля торгових центрів, супермаркетів – обирайте необхідну локацію і ми підберемо варіанти розміщення.

Знижка 40% на третю конструкцію при замовленні 2 бордів – менеджер надішле варіанти акційних місць після вибору та погодженні 2 щитів. Мінімальний період розміщення – 1 місяць.

Чекаємо на ваші запити: [email protected], тел. 099 224-25-89, 063 842-49-08


Оценка : 0 из 5 ( 0 голосов)